RO Romania

ЕРАЗЪМ КОД УНИВЕРСИТЕТ КООРДИНАТОР НАПРАВЛЕНИЕ СТЕПЕН ОБУЧЕНИЕ ПРАКТИКА КРАЕН СРОК КАНДИДАТСТВАНЕ - СТУДЕНТИ
RO Romania бр.студенти/бр. месеци бр.студен-ти/бр. месеци

RO ALBAIU01

2021

University of Alba Iulia Боряна Михайлова

023 Languages

022 Humanities

Б/М/Д

2/20

1/10

1/3

1/3

30.06.

15.12.

RO ALBAIU01

2021

University of Alba Iulia Мариян Стоядинов 0221 Religion and Theology Б/М/Д 2/20 1/3

30.06.

15.12.

RO BACAU01

2021

“Vasile Alecsandri” University of Bacau Тихомир Трифонов

061 Informatics, Computer Science

0541 Mathematics

Б/М

Б

2/10

1/5

-

-

1.07.

1.11.

RO BRASOV01

2021

Transilvania University of Brasov Христо Орманджиев 38 Law М/Д 3/18 -

15.07.

30.11.

RO BUCURES09

2021

University of Bucharest Вихрен Бузов 0223 Philosophy Б/М/Д 2/10 -

30.06.

31.10.

RO BUCURES09

2021

University of Bucharest Миглена Прашкова 221 Religion and theology Б/М/Д 6/30 -

15.07.

30.11.

RO BUCURES09

2021

University of Bucharest Йоана Славчева 023 Languages /Balkan Studies/ Б/М/Д 2/12 3/12

15.07.

30.11.

RO BUCURES13

2021

National University of Political Studies and Public Administration Вихрен Бузов 313 Political Science Б/М/Д 2/12 -

15.06.

15.11.

RO BUCURES20

2021

Spiru Haret University Стела Дерменджиева

4432 Geography

05.0 Teacher Training

Б/М/Д

Б/М

?/18

2/10

2/10

15.07.

30.11.

RO BUCURES20

2021

Spiru Haret University Цанко Стефанов

041 Business and Administration

Б/М/Д

Б/М

3/18 -

30.07.

30.11.

RO BUCURES29

2021

National University of Arts Bucharest Марияна Гърмидолова 021 Arts

Б/М/Д

2/10 2/

30.06.

30.11.

RO CLUJNAP01

2021

Babes-Bolyai University Тодор Тодоров

02 Arts and Humanities /Iconography/

022 Theology

Б/М/Д

2/12 -

1-15.07.

1-15.11.

RO CLUJNAP01

2021

Babes-Bolyai University Виргиния Мирославска 023 Languages

Б/М/Д

2/12 -

15.07.

15.11.

RO CLUJNAP01

2021

Babes-Bolyai University Людмила Костова 0232 Literature and Linguistics Б/М/Д 2/12 -

15.07.

15.11.

RO CLUJNAP06

2021

Universitatea se Arta si Design Cluj-Napoca Пеньо Пенев 210 Art and Design Б/М/Д 2/12 2/6

16.06.

15.11.!!!

RO CONSTAN02

2021

Ovidius University of Constanta Йоана Славчева

023 Languages

022 Humanities

Б/М/Д 3/18 -

1.07.

1.12.

RO CONSTAN02

2021

Ovidius University of Constanta Мариана Петрова

041 Business and Administration

0311 Economics

14 Teacher Training

Б/М

Б/М

Б/М

2/10

2/10

2/10

-

1.07.

1.12.

RO CRAIOVA01

2020

UniversityofCraiova Стела Дерменджиева 07.1 Geography Б/М/Д ?/18 -

15.07.

30.11.

RO CRAIOVA01

2020

UniversityofCraiova Теодора Демирева 315 Social work Б/М/Д 2/12 -

15.07.

30.11.

RO CRAIOVA01

2020

UniversityofCraiova Боряна Михайлова

09.0 Languages

08.0 Balkan Studies

Б/М/Д

Б/М/Д

2/18

1/9

-

-

15.07.

30.11.

RO CRAIOVA01

2021

UniversityofCraiova Теодора Калейнска 313 Political science and civics Б/М/Д 2/10 -

15.07.

30.11.

RO CRAIOVA01

2021

UniversityofCraiova Теодора Калейнска

Social Sciences

Humanities

Б/М/Д

Б/М/Д

2/12

2/12

2/4

2/4

15.07.

30.11.

RO CRAIOVA01

2021

UniversityofCraiova Маринела Михова 011 Education Б/М/Д 2/12 2/12

15.05.

15.11.

RO CRAIOVA01

2021

UniversityofCraiova Недко Минчев

0410 Business and Administration

0311 Economics

Б/М-only thesis 6/30 -

15.05.

15.11.

RO IASI02

2021

Universitatea Alexandru Ioan Cuza Iasi Людмила Костова 023 Languages Б/М/Д 2/10 -

1.08.

1.12.

RO IASI02

2021

Universitatea Alexandru Ioan Cuza Iasi Росина Костова 225 History and Archeology Б/М/Д 2/12 -

1.08.

1.12.

RO IASI02

2021

Universitatea Alexandru Ioan Cuza Iasi

Доника Вълчева

0610 ICTs Б/М 2/10 -

1.08.

1.12.

RO IASI05

2021

Technical University of Iasi Галя Накова

461 Mathematics

481 Computer Science

Б/М/Д 2/10 -

15.07.

30.11.

RO ORADEA01

2021

Universitatea din Oradea Елена Бораджиева 311 Psychology Б/М 2/12 -

30.06.

31.12.

RO ORADEA01

2021

Universitatea din Oradea Вихрен Бузов 31 Social and behavioral science Б/М/Д 2/12 -

30.06.

31.12.

RO ORADEA01

2021

Universitatea din Oradea Людмил Петров 813 Sports Б/М/Д 2/20 2/6

30.06.

31.12.

RO PITESTI01

2021

University of Pitesti

Доника Вълчева

481 Computer Science

Б/М/Д 2/10 -

30.06.

30.11.

RO PITESTI01

2021

University of Pitesti Людмил Петров 813 Sports Б/М/Д 3/30 -

30.06.

30.11.

RO PITESTI01

2021

University of Pitesti Десислава Давидкова 38 Law Б/М/Д 2/12 -

30.06.

30.11.

RO PITESTI01

2020

University of Pitesti Ваня Цонкова Economics Б 2/10 -

June

November

RO PITESTI01

2020

University of Pitesti Свилен Станчев 023 Languages Б/М 2/10 -

June

November

RO PLOIEST01

2021

Petroleum-Gas University of Ploiesti Людмила Костова

023 Languages

011 Education

Б/М/Д 3/15 -

15.07.

30.11.

RO SUCEAVA01

2021

Universitatea “Stefan cel Mare” Suceava Атанас Дерменджиев 4432 Geography Б/М 2/10 -

1.08.

1.08.

RO SUCEAVA01

2021

Universitatea “Stefan cel Mare” Suceava

Силвия Грудкова

011 Education Б/М/Д 2/12 - 1.08

RO TIMISIOA01

2021

West University of Timisoara Анастасия Тонкова 03 Fine Arts Б/М/Д 2/12 2/6

30.07.

31.12.