ES Spain

ЕРАЗЪМ КОД УНИВЕРСИТЕТ КООРДИНАТОР НАПРАВЛЕНИЕ СТЕПЕН ОБУЧЕНИЕ ПРАКТИКА КРАЕН СРОК КАНДИДАТСТВАНЕ - СТУДЕНТИ
ES Spain бр.студенти/бр. месеци бр.студен-ти/бр. месеци

E ALIKANT 12

2021

Escuela de Arte y Superior de Diseno de Alicante Антоанета Анчева 213 Fine Arts Б/М 3/15 -

1.06.

15.11.

E ALMERIA01

2021

Universidad de Almeria Стефания Беломъжева 1014 Sports Б 2/10 -

15.06 nomination

30.06.application

15.11. nomination

30.11.application

E AVILES02

2020

Escuela Suoerior de Arte del Principado de Asturias Антоанета Анчева 021 Design Б 2/12

tbd

1.07.

1.12.

E BADAJOZ01

2021

University of Estramadura

Бойка Недева

222 Languages Б 2/20 -

31.05.

31.10.

E BADAJOZ01

2021

University of Estramadura Цанко Стефанов 041 Business administration Б/М 2/9 -

31.05.

31.10.

E BARCELO 01

2021

Universitat de Barcelona Пенка Кънева 14 Education Б/М 2/12 -

20.05.

20.10.

E BILBAO01

2021

Universidad del pais Vasco/Euskal Herriko Universitatea Светослав Косев 021 Arts Б 2/10 -

30.06.

30.11.

E BILBAO02

2021

University of Deusto Катя Симеонова

1 Primary Education

1 Social Education

Б

Б

1/5

1/5

tbd

tbd

15.06.

15.11.

E CUIDAR01

2021

Universidad de Castilla-La Mancha Антоанета Анчева 211 Fine Arts Б 2/10 -

15.07.

30.11.

E CUIDAR01

2021

Universidad de Castilla-La Mancha Юлия Митева 0220 Humanities Б 2/18 -

15.06.

15.11.

E GRANADA01

2021

Universidad de Granada Светослав Косев 03 Fine Arts Б 2/20 -

15.06.

15.11.

E GRANADA01

(Ceuta)

2020

Universidad de Granada Ваня Цонкова 340 Business Б 5/45 -

May

October

E GRANADA01 (Ceuta)

2021

Universidad de Granada

Марияна Николова

Доника Вълчева

Ваня Цонкова

140 Teacher Training

481 Computer Science

340 Business

Б

5/45

5/45

5/45

-

30.06.

31.10.

E LOGRONO03

2021

Escuela Superior de Diseno de La Rioja Антоанета Анчева 211 Arts Б/М 2/10 -

30.05.

15.11.

E MADRID03

2021

Universidad Complutense de Madrid Антоанета Анчева 21 Arts Б/М 2/18 -

15.06.

30.10.

E MADRID57

2021

Escuela de Arte 10 Светослав Косев 03/05 Fine Arts/ Teacher Training Б/М/Д 2/12 2/6

1.06.

15.11.

E MALAGA 01

2021

Universidad de Malaga Десислава Андреева 032/0414 Journalism and information/ Marketing and Publicity Б 3/18 -

15.06.

1.11.

E MURCIA01

2021

Universidad de Murcia Слави Димитров 4432/0532 Earth Sciences (Geography) Б 2/10

tbd

30.06.

30.11.

E MURCIA01

2021

Universidad de Murcia Юлия Митева 023 Languages Б 3/27 -

30.06.

30.11.

E MURCIA06

2021

Escuela de Arte de Murcia Светослав Косев 03/05 Fine Arts/ Teacher Training Б/М/Д 2/12 2/6

5.09.

15.01.

E PALMA01

2021

University of the Ballearic Islands Стела Дерменджиева 443 Geography Б/М/Д 2/10 -

30.04.

30.09.

E PALMA01

2021

University of the Ballearic Islands

Тихомир Трифонов

Христо Орманджиев

481 Computer Science

222 Languages

38 Law

Б/М

Б/М

Б/М/Д

2/10

2/10

4/30

-

30.04.

30.09.

E PALMA01

2021

University of the Ballearic Islands Бойка Недева 0231 Language acquisition

Б

М

Д

1/12-1/6

1/6 – само втори сем.

2/6

-

-

-

30.04-nomination

30.06-application

30.09.-nomination

30.11.-application

E PALMA01

2021

University of the Ballearic Islands

Ваня Цонкова

Венета Христова

0311 Economics/041 Business and administration Б 2/12 -

30.04-nomination

30.06-application

30.09.-nomination

30.11.-application

E PALMA17

2021

Escola d’Art I Superior de Disseny de les Illes Balears Антоанета Анчева 0213 Fine Arts Б/М 4/20

tbd

30.06.

15.12.

E SALAMAN02

2021

Universidad de Salamanca Антон Дончев 05.0 Education Б 2/12 -

15.07.

15.07.

E SANTIAG01

2021

University of Santiago de Compostela Слави Димитров 0532 Geography Б/М 2/10

tbd

30.06.

31.10.

E SANTIAG01

2021

University of Santiago de Compostela Слави Димитров 224/0222 History and Archeology Б/М 2/10

tbd

30.06.

31.10.

E SEVILLA03

2021

Universidad Pablo de Olavide Юлия Митева 023 Languages Б/М 2/12 -

30.04.

-

E TENERIF01

2020

Universidad de la Laguna Луис Контрерас 222 Languages Б/М 3/15 -

E TENERIF01

2021

Universidad de la Laguna Слави Димитров 4432/0532 Earth Sciences (Geography) Б/М/Д 2/10

tbd

E VALENCI01

2021

Universitat de Valencia Катерина Златкова-Дончева 14 Teacher Training Б 2/15 -

15.06.

15.11.

E VALENCI01

2021

Universitat de Valencia

Ралица Иванова

0232 Literature and Linguistics

Б

М

Д

2/20

3/15

1/10

-

15.06.

15.09.

E VALENCI02

2021

Universitat Politecnica de Valencia

Свилен Станчев

Весела Белчева

023 Languages М/Д 3/10 -

1.04-31.05

1.10-30.11

E ZARAGOZ 01

2021

Universidad de Zaragoza Силвия Великова 145 Training for teachers Б 3/18 -

1.07.

28.11.

E ZARAGOZ 01

2021

Universidad de Zaragoza Силвия Великова 140 Teacher Training and education science Б/М 2/10 -

1.07.

28.11.